DSC 2936W piątkowy wieczór 18 listopada uczniowie naszej szkoły spędzili miłe chwile na dyskotece andrzejkowej. Szalone rytmy i przeboje muzyczne  sprawiły, że wszyscy prezentowali jak umieli swoje taneczne talenty. Podczas dyskoteki Samorząd Uczniowski zorganizował stoisko z wróżbami.

Można było poznać imię swojego chłopaka lub dziewczyny, zawód oraz plany na przyszłość. Chętnych do skorzystania z wróżb nie brakowało. Jak zwykle dyskoteka była udana. Następna będzie w lutym z okazji Dnia Zakochanych, czyli Walentynek.

 

DSC 2921

DSC 2929

DSC 2926

DSC 2932

DSC 2928

DSC 2940

DSC 2947

DSC 2942

 

W piątkowy wieczór 18 listopada uczniowie naszej szkoły spędzili miłe chwile na dyskotece andrzejkowej. Szalone rytmy i przeboje muzyczne  sprawiły, że wszyscy prezentowali jak umieli swoje taneczne talenty. Podczas dyskoteki Samorząd Uczniowski zorganizował stoisko z wróżbami. Można było poznać imię swojego chłopaka lub dziewczyny, zawód oraz plany na przyszłość. Chętnych do skorzystania z wróżb nie brakowało. Jak zwykle dyskoteka była udana. Następna będzie w lutym z okazji Dnia Zakochanych czyli Walentynek.